Udogodnienia

Studenci Studiów Podyplomowych „Zarządzanie projektami w przedsiębiorstwie informatycznym” mają szereg dodatkowych udogodnień do których można zaliczyć:

Licencje akademickie na oprogramowanie

Słuchacze Studiów podyplomowych otrzymują konta pocztowe na serwerach uczelnianych na czas trwania studiów. Konta te umożliwiają korzystanie z systemu ELMS. ELMS (E-Academy License Management System) jest to system pozwalający na automatyczną dystrybucję oprogramowania dostępnego w MSDN DreamSpark Premium wśród wykładowców i studentów. System sam generuje klucze aktywacyjne. Każda uczelnia posiadająca MSDN DreamSpark Premium może nieodpłatnie skorzystać z ELMS.
Jest to wygodne rozwiązanie zarówno dla studentów (którzy mogą sami pobierać oprogramowanie) jak i dla Administratorów (gdyż rejestracja liczby pobranego oprogramowania dokonuje się automatycznie).

Korzystanie z biblioteki AGH

Słuchacze studiów podyplomowych Zarządzanie Projektami Informatycznymi mogą korzystać z Biblioteki Głównej AGH.

Parking AGH

Słuchacze Studiów mogą także korzystać w weekendy z parkingu AGH, po załatwieniu stosownych formalności w biurze przy bramie głównej od strony ul. Reymonta.

Wspomaganie organizacji egzaminów międzynarodowych

Słuchacze studiów mogą także mogą uzyskać wsparcie przy organizacji międzynarodowych egzaminów na terenie AGH.

Zaświadczenia uczestnictwa w studiach w języku angielskim

Słuchacze studiów mogą także mogą uzyskać zaświadczenia uczestnictwa w studiach w języku angielskim, co może umożliwić uzyskanie zniżki uczestnictwa w organizacjach i egzaminach międzynarodowych.

Kontynuacja prac badawczych na Studiach Doktoranckich z zakresu Informatyki

Słuchacze studiów zainteresowani pracami naukowymi uzyskają pełną informację i wsparcie dotycząca przygotowania podjęcia prac badawczych w ramach Studiów Doktoranckich.